Úniková hra (Escape room)

Zahrajte si hru aj online

Online hra – Ochrancovia prírody

Online hra – Stratený turista

Online hra – Hľadači pokladu

Kde prebieha hra?

Celá hra prebieha v jednej miestnosti v interiéri, preto nie ste vystavení žiadnym vrtochom počasia.

Musím dodržiavať nejaké pravidlá?

Počas hry je potrebné dodržiavať základné pravidlá bezpečnosti. Je zakázané používať mobilné telefóny, tablety a akékoľvek iné vlastné predmety a techniku.

Pre koho je hra určená?

Náročnosťou je hra navrhnutá pre žiakov druhého stupňa základných škôl, ale určite si ju užijú aj starší žiaci. Mladším hráčom odporúčame absolvovať hru v sprievode starších súrodencov, kamarátov alebo rodičov.

Odporúčaný počet hráčov je 3 až 6.

V tíme je  dobré mať niekoho pozorného a niekoho, kto je dobrý v hľadaní, pretože väčšina predmetov používaných v hre je skrytá a musíte ich nájsť ešte predtým, ako začnete riešiť hádanky. Prínosom bude určite aj niekto, kto rád rieši rébusy a osoba s organizačnými schopnosťami.

Musím niečo predtým vedieť?

Na riešenie úloh a šifier nie sú potrebné žiadne špeciálne odborné vedomosti. Úlohy          si však vyžadujú logické myslenie, dávku kreativity, komunikáciu a tímovú spoluprácu.

Čo ma čaká?

Čaká vás plno hádaniek a rébusov, ktoré musíte vyriešiť čo najskôr. Vašou úlohou je dobre sa porozhliadať po okolí a pospájať si jednotlivé indície.

Riešením každej šifry je zmysluplné jednoslovné heslo alebo číselný kód. Po jeho zadaní na správne miesto sa vám sprístupní ďalšia úloha.

Čo sa stane, ak si nebudem vedieť poradiť?

Pre prípad, že narazíte na úlohu, ktorú sa vám nedarí vyriešiť, poskytneme vám pomoc     vo forme nápovede.

Ako zistím, či som uspel?

Mierou úspechu je čas, za ktorý sa vám hru podarí dokončiť a vyriešiť zadanie. Ale nebojte sa, je to zábava, nie preteky.

Boli ste už u nás a bavili ste sa?

Podeľte sa o zážitky, ale nepokazte zážitok iným. Budeme veľmi radi, ak o zážitku z našej hry poviete svojim priateľom. Vaše tímové fotky a postrehy veľmi radi uvítame, prosíme vás však, aby ste nezverejňovali a nešírili detaily príbehu, zadanie alebo riešenie jednotlivých šifier. Pokazili by ste tak zážitok z hry ostatným hráčom.

Ešte ste u nás neboli a chceli by ste zabaviť?

Rezervujte si termín prostredníctvom nášho webu.

Tešíme sa na vás.

Prajeme veľa zábavy a príjemný zážitok z hry!